);

Zwierzył się, że chce odebrać sobie życie. Od tego czasu z mężczyzna brak kontaktu. Szukamy!

Możesz pomóc udostępniając poszukiwania

 

W piątek (05.10.2018) 39-latek zadzwonił do członka rodziny i zwierzył się, że chce odebrać sobie życie. Od tego czasu z mężczyzna brak kontaktu. Następnego dnia rodzina zgłosiła zaginięcie. Cały czas trwają poszukiwania.

Ostatni raz Paweł Politowski kontaktował się telefonicznie z jednym z członków rodziny w piątek (05.10.2018), ok godziny 9.00. Mieszkaniec Bobrownickiego Pola miał zamiary samobójcze. Ostatnio przemieszczał się zielonym oplem vectrą.

Od soboty poszukuje go kilka jednostek policji i straży pożarnej. Lipnowska komenda zaangażowała w poszukiwania kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym psy tropiące. Włocławscy policjanci prowadzą poszukiwania na podległym sobie trenie z uwagi na logowanie się w tamtym rejonie telefonu poszukiwanego. Dzięki pomocy tucholskiej Policji do poszukiwań wykorzystano drona a poznańscy policjanci przybyli na miejsce z urządzeniem do namierzania sygnału telefonicznego. Strażacy z OSP Bobrowniki poszukiwania realizują także na Wiśle. Do tej pory mimo szerokiego obszaru poszukiwań obejmującego gm. Bobrowniki i sąsiadujące miejscowości nie udało się odnaleźć mężczyzny

Zaginiony to Paweł Politowski, lat 39, mieszkaniec Bobrownickiego Pola. Ostatnio ubrany był w brązową kurtkę zamszową, spodnie dżinsowe, buty sportowe czerwone.

Istotne informacje w sprawie zaginionego można zgłaszać do Komendy Powiatowej Policji w Lipnie.

Wyślij nam informację, zapewniamy anonimowość, pamiętaj by w treści napisać o które poszukiwania chodzi.

     Odwiedź koniecznie
      kryminalni24.info